Για ακόμη μια φορά, το εργαστήρι μας συμμετείχε σε εκδήλωση στο Ν. Μαρμαρά Χαλκιδικής, με τη δημιουργία του σκηνικού θεατρικής παράστασης εμπνευσμένο από την κωμωδία του Αριστοφάνη «Όρνιθες». Μπράβο σε όλους τους συντελεστές.
![%ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%b9%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%b3%ce%af%ce%b1-%ce%b8%ce%b5%ce%b1%cf%84%cf%81%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%cf%83%ce%ba%ce%b7%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-3 %ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%b9%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%b3%ce%af%ce%b1-%ce%b8%ce%b5%ce%b1%cf%84%cf%81%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%cf%83%ce%ba%ce%b7%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-3](https://i0.wp.com/www.krionas.com/wp-content/uploads/2016/11/Δημιουργία-Θεατρικού-Σκηνικού-3-1.jpg?w=517&h=291&ssl=1)
![%ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%b9%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%b3%ce%af%ce%b1-%ce%b8%ce%b5%ce%b1%cf%84%cf%81%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%cf%83%ce%ba%ce%b7%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-1 %ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%b9%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%b3%ce%af%ce%b1-%ce%b8%ce%b5%ce%b1%cf%84%cf%81%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%cf%83%ce%ba%ce%b7%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-1](https://i0.wp.com/www.krionas.com/wp-content/uploads/2016/11/Δημιουργία-Θεατρικού-Σκηνικού-1-1.jpg?w=163&h=291&ssl=1)
![%ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%b9%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%b3%ce%af%ce%b1-%ce%b8%ce%b5%ce%b1%cf%84%cf%81%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%cf%83%ce%ba%ce%b7%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-5 %ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%b9%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%b3%ce%af%ce%b1-%ce%b8%ce%b5%ce%b1%cf%84%cf%81%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%cf%83%ce%ba%ce%b7%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-5](https://i0.wp.com/www.krionas.com/wp-content/uploads/2016/11/Δημιουργία-Θεατρικού-Σκηνικού-5-1.jpg?w=388&h=291&ssl=1)
Για ακόμη μια φορά, το εργαστήρι μας συμμετείχε σε εκδήλωση στο Ν. Μαρμαρά Χαλκιδικής, με τη δημιουργία του σκηνικού θεατρικής παράστασης εμπνευσμένο από την κωμωδία του Αριστοφάνη «Όρνιθες». Μπράβο σε όλους τους συντελεστές.